FORGOT YOUR DETAILS?

garantili

Google Ads Reklam Yönetimi

Reklam kampanyanızın daha başarılı olmasını sağlayacak çözümler için Google Ads desteği almaya ne dersiniz? Markanızın daha fazla insana ulaşması ve satış grafiklerinizin zirve tırmanışını son sürat sürdürmesi adına bu çözüm şart! Profesyonelliği ön planda tutan ve kalite anlayışından vazgeçmeyen ekibimizle taleplerinize cevap vermeyi hedefliyoruz.

Google, organik sıralamalarda olduğu gibi reklamlarda da doğru hedeflemeye önem verir. Bu nedenle de profesyonel bir şekilde yapılandırılmamış reklam projelerinin başarı yakalaması pek de mümkün değildir. Ekibimiz bu tür olumsuzluklarla karşı karşıya kalmamanız adına üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. İşte Google Ads kampanyanızın başarıya ulaşmasında izlediğimiz süreçler!

Anahtar Kelime Analizi

Google Ads ile alakalı ilk ve en önemli şey doğru anahtar kelimelerin belirlenmesidir. Çünkü anahtar kelimelerin rastgele ya da yanlış belirlenmesi hedeflenen kitleye ulaşmayı zorlaştıracaktır. Bu nedenle de doğru kelimeleri işleyerek kusursuz bir reklam kampanyası yaratmayı amaçlıyoruz. Bu aşamada anahtar kelime hacmi, rekabet durumu ve tıklama başı maliyetleri dikkate alıyoruz.

Günlük Bütçe Belirleme

Reklamları oluştururken bütçeyi har vurup harman savurmak sadece sonuçları değil finansal geleceğinizi de olumsuz etkiler. Bu nedenle de Google Ads hizmetleri kapsamında günlük bütçeyi anahtar kelime ve hedefler ışığında belirliyoruz. Günde ulaşılacak kişi sayısının değerlendirilmesiyle nihai kararı veriyoruz. Bu aşamada satışa dönüşmesi muhtemel rakamları da değerlendiriyoruz.

Lokasyon Belirleme

Google Ads çözümlerinde ister Türkiye çapında ister bölgesel anlamda reklamlar yayınlamak mümkün. Burada amaç hedef kitleyi doğru bir şekilde saptamak ve beklentileri tam anlamıyla karşılayacak bir çözüme ulaşmaktır. Google Ads kampanyasını yaratırken belirlenen hedef kitle çerçevesinde bölgesel ya da ulusal çapta reklamların yayınlanması adına çalışmalar yürütüyoruz.

Sürekli Analiz

Google Ads demek sürekli takip ve kontrol demektir. Bu nedenle de anlık, günlük ve haftalık değerlendirmelerle reklam kampanyasının başarılı yolda olup olmadığını inceliyoruz. Olası bir hata ya da eksiklik durumunda müdahale ederek Google Ads bütçesinin boşa harcanmasının önüne geçiyoruz. Reklam kampanyasını yöneten ekibimizin bu alandaki etkin çözümleriyle üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz.

Raporlama

Google Ads çalışmalarıyla alakalı sonuçları raporlara dönüştürerek başarılı bir sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. Raporlama konusunda Google Ads kampanyasının başarısını açıkça ortaya koyarken daha etkili bir sonuç adına önerilerimizi de sunuyoruz. Böylelikle kusursuz bir reklam kampanyasının sonucu olarak raporlamadan yararlanmanızı ve reklam harcamalarınızı kontrol etmenizi sağlıyoruz.

Garantili Dönüşüm

Reklam kampanyasının hedefi olan satışları arttırmayı garanti ederek kampanyanın kesin başarı sağlayacağını taahhüt ediyoruz. Üstelik garantili dönüşüm çerçevesinde reklamlardan elde edilen satışların grafik ve analizlerini sizlerle paylaşıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde rastgele bir kampanya belirlemediğimizi kanıtlamayı başarıyoruz.

Hayal Ettiğiniz Projeniz Bir Tık Ötenizde!

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!
ÜST