FORGOT YOUR DETAILS?

biz kimiz

Hakkımızda

Teknoloji çağının zirvesindeki insanlık, yaşamsal döngüsünü artık bu çağın en ileri seviyede uygulamalarıyla destekliyor. Bu çerçevede faaliyetlerine 2017 yılında başlayan Dijitorya Yazılım ve Bilişim Teknolojileri yeni nesil teknolojilerin işleyişini sürdürmesine olanak sağlayan yazılımları ve profesyonel kadrosuyla çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürmektedir. Gerek bireysel anlamda, gerekse kurumsal taleplerin karşılanması noktasında, internet teknolojisini en verimli şekilde kullanan firmamız, uzman yazılımcılardan oluşan ekibi ile müşterilerine marka değeri kazandırmayı hedefliyor. Ticaretin ve tanıtımın baş döndürücü bir hızla dijital ortamlara taşındığı günümüz şartlarında;

  • Web Tasarım
  • Web Yazılım
  • E-Ticaret
  • Google Ads (Adwords)
  • SEO Optimizasyonu
  • Grafik Tasarım
  • Sosyal Medya Yönetimi

Hizmetleri üreten ve bunları gayet başarılı şekilde uygulayan firmamız, uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesini müşterilerinin çalışmalarına yansıtmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Dünyadaki her gelişmeyi kendi konseptinde değerlendirerek anında projelerine uyarlayan firmamız, sürekli kendini yenileyen yazılımcı kadrosuyla bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışmaya her gün bir yenisini eklemektedir. Bu başarıdan aldığı güçle çalıştığı firma veya bireysel girişimcileri, hizmetleri sonrasında hiçbir şekilde yalnız bırakmayan ve profesyonel bir anlayışla sürekli olarak teknik açıdan destekleyen kuruluşumuz aynı zamanda yazılım güncellemeleri ile müşterilerine yalnız olmadıklarını hissettirmektir.

ilkemiz

Yüksek Kalite, Şeffaflık ve Süreklilik

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada profesyonel hizmetlerinde öncelikli olarak birlikte yol aldığı müşterilerini zirveye taşımayı ilke edinen kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi lütfen kabul ediniz. Günün her saatinde hiç çekinmeden arayabileceğiniz, samimi ve çözüm odaklı tüm yaklaşımlarımız hakkında kapsamlı bilgi almak isterseniz, web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hizmet ettiği kurum veya bireysel alıcıları sağlam temellere dayalı çalışmaları ile aralıksız şekilde destekleyen kuruluşumuz, bu hizmetlerin uygulanması sürecinde benimsediği optimum çözümleri sürdürmeye kararlıdır.

İSTATİSTİKLER & EĞLENCELİ GERÇEKLER

500+

WEB SİTESİ

50+

YAZILIM PROJESİ

100+

SOSYAL MEYDA YÖNETİMİ

180+

YORUMLAR VE DEĞERLENDİRMELER
ÜST